NIEUWS | MVIE viert 25-jarig jubileum met medewerkers en partners
Met cabrio’s door het Brabantse land
Voor ons jubileum stapten we vanuit Waalwijk in een aantal cabrio’s voor een route door het Brabantse land. Een route die speciaal voor deze dag was uitgezocht en ons langs verschillende locaties bracht, waaronder Safaripark Beekse Bergen.
Met de zon erbij en de rijwind als natuurlijke airco was het vanaf de eerste kilometers genieten. Onderweg was er volop ruimte om bij te praten, herinneringen op te halen en vooral veel plezier te maken.
Een kijkje bij De Brinck
De dag eindigde bij Recreatiepark TerSpegelt in Eersel. Na een borrel volgde een rondleiding door De Brinck, het centrumgebouw waaraan MVIE eerder een bijdrage heeft geleverd. Een mooie gelegenheid om samen een project terug te zien waar we met trots op terugkijken.
Daarna schoven we aan voor een uitgebreide barbecue en werd er nog lang nagepraat over de afgelopen jaren én de mooie momenten van de dag.
De mensen achter MVIE
Een jubileum vier je natuurlijk vanwege het aantal jaren, maar vooral vanwege de mensen achter het bedrijf. Want al 25 jaar zijn het de inzet, vakkennis en betrokkenheid van onze collega’s die MVIE maken tot wat het vandaag is.
Een dag vol mooie gesprekken, plezier en herinneringen aan 25 jaar MVIE. Een jubileum om met veel plezier op terug te kijken.
Bekijk hieronder de sfeerimpressie van deze bijzondere dag.